Seznamte se s týmem

 

V RAMu pro vás vaří mladý, ale zkušený tým, který se nebojí experimentů ani netradičních postupů. Kuchyní ale naše nadšení nekončí. Špičkově se o vás postará i naše obsluha! 

Daniel Holan  - Chef

 

Šéfkuchař RAMu Daniel Holan je zastáncem gastropunku. Rád rozbíjí tradiční zvyky a kombinuje věci, které společně na talíři jinde než u nás nepotkáte. Do vaření se zamiloval už na střední, v první restauraci začal od píky - u myčky nádobí a vypracoval se až k vedení vlastního týmu.

A zkušenosti pak nasbíral i ve špičkových restauracích

v Praze, jako je například SOHO, Zdenek’s Oyster Bar nebo Krystal Bistro. Rád si dělá věci po svém a to se odráží na každém pokrmu, který v RAMu ochutnáte. Daniel je vášnivým sběratelem japonských nožů a zážitků z cest.

Petr Bárta - Sous Chef

Sous chef Petr Bárta je pravou rukou šéfkuchaře Daniela. Nejraději vaří francouzskou kuchyni, hraje si s texturami, baví ho molekulární kuchyně a rád vyrábí například vlastní zmrzliny. Dříve působil mimo jiné v restauraci Corso, v Obecním domě, ve Fish & Chips v Dlouhé a v Zdenek's Oyster Bar. A když nepracuje, potkáte ho často v tělocvičně, Petr totiž miluje thai box, který je prý perfektní na vyčištění hlavy po náročné směně.