RAM_black.jpg

Koncept RAM Company se v našich hlavách rodil již dlouho.

Na začátku stála láska k jídlu a otevření restaurace RAM Lobster and Burger, kde jsme se, co se týče chutí, opravdu vyřádili! 

Nicméně celý tým má stále touhu jít dál a tak vznikají nové a nové nápady. A spolu s těmito nápady vznikla i myšlenka, že by bylo fajn držet jednotlivé vize pospolu a zároveň odděleně. 

A tak přichází RAM Company.

Co tedy děláme?

V RAMu se pečlivě staráme o humry a ústřice ve viváriu, vymýšlíme v průběhu roku různé obměny menu dle sezónnosti, hledáme ta pravá vína a rádi Vás zde uvidíme na večeři. Můžete přijít něco oslavit nebo jen tak, potrpíme si na fine dining na talíři, ale neradi hosty svazujeme a tak se jedná o prostředí neformální.

Naším druhým srdcovým projektem je spolupráce vzniklá s týmem baru Point - RAM on the street. Zde jsme spojili v letní kuchyni vášeň pro koktejly a street food. Nicméně i mimo letní dny můžete v Pointu ochutnat naše tapas. Pokud potřebujete zorganizovat catering, pak jsme také vždy při ruce a to právě pod tímto brandem!

A protože milujeme pizzu a máme prima recept na pravou neapolskou, a protože pěstujeme vlastní kvásek, tak ne nadarmo otevíráme již brzy v Praze KRAST. Uspokojení chuťových buněk nabídneme prostřednictvím vyladěných kombinací a nejen to! Většinu surovin si vyrábíme sami. Očekávejte tedy již brzy, zatím na rozvozu a kdo ví, co bude dál...

Někteří z Vás již tuší, že jsme se rozhodli vyrobené suroviny využít ještě jinak. Správně, zanedlouho se o naše výrobky podělíme na e-shopu a máme v plánu i malou kamennou prodejnu.

Těšíte se?

My na Vás ano!

Váš RAM Team